Національні прапори - це предмет гордості та патріотизму в кожній країні світу. Але є тільки один прапор, який належить усім нам. Цей блакитний прапор Організації Об`єднаних Націй був для мене втіленням надії, коли я зростав в охопленій війною Кореї.


Сім десятиліть після свого заснування Організація Об`єднаних Націй залишається маяком для всього людства. Кожен день Організація Об`єднаних Націй годує голодних і надає притулок тим, хто був змушений покинути свої домівки.

Організація Об`єднаних Націй проводить щеплення дітей, які в іншому випадку загинуть від хвороби, яку можна попередити вакцинацією. Організація Об`єднаних Націй захищає права всіх людей, незалежно від раси, релігії, національності, статі чи сексуальної орієнтації.

Наші миротворці знаходяться на передовій конфлікту; наші посередники приводять ворогуючі сторони до столу переговорів; наші гуманітарні працівники наперекір небезпеці надають допомогу, що рятує життя. Організація Об`єднаних Націй працює для сім`ї людства з семи мільярдів людей і піклується про землю, наш єдиний дім.

І саме завдяки самовідданим і талановитим співробітникам Організації Об`єднаних Націй, Статут ООН втілюється в життя. 70-річчя ООН – це нагода визнати їхню самовідданість та віддати шану всім, хто віддав найдорожче, виконуючи свої службові обов`язки.


Світ переживає численні кризи, і межі, що існують для вжиття колективних дій міжнародного співтовариства зрозумілі як ніколи. Тим не менш, жодна країна або організація не може усунути сьогоднішні проблеми самотужки.

Вічні цінності Статуту ООН повинні залишатися нашим дороговказом. Наш спільний обов`язок полягає в тому, щоб "об`єднати наші сили" і виконувати свої обов
`язки на благо " народів Об`єднаних Націй".

Щоб відзначити цю знаменну дату, по всьому світу історичні споруди та архітектурні будівлі будуть освітлені синім кольором ООН. У цей день, освітлений яскравим світлом ООН, давайте підтвердимо свою відданість ідеалам кращого і світлого майбутнього для всіх нас.