26 жовтня 2015 року, Київ, Україна - З нагоди 70-тої річниці з дня заснування Організації Об`єднаних Націй Інформаційний відділ ООН запросив усі країни приєднатися до глобальної кампанії під назвою «Розфарбуй світ у блакитний колір ООН», яка символізує єднання людей в усіх куточках світу навколо ідей миру, людяності, взаєморозуміння, та людського розвитку.

Понад 250 історичних споруд, скульптур, музеїв, мостів, об`єктів ЮНЕСКО та інших непересічних об`єктів архітектури у більш ніж 65 країнах світу взяли участь у кампанії з такими видатними об’єктами та спорудами як-от Велика китайська стіна, Сіднейський оперний театр, Місто Петра, Піраміди Гізи, Пізанська вежа, Палац Миру, тощо.

В Україні ввечері 24-го та 25-го жовтня блакитним кольором було підсвічено одну з найвищих споруд Києва, багатофункціональний комплекс Gulliver, що розташований в історичному і адміністративно-діловому центрі Києва. Це одне з найвищих будівель столиці - висота вежі 161 метр.

Керуюча БФК Gulliver Лілія Різва зазначила: «Завдяки нашій участі, ми хотіли висловити свою повагу до ООН та Статуту організації і показати, що і наша країна підтримує цінності людяності, єдності, гуманізму та миру. Оскільки Gulliver знаходиться в центрі столиці та має унікальне декоративне підсвічування, ми раді що саме наш центр взяв участь у кампанії».

"Святкування 70-річчя ООН надало ООН в Україні гарну можливість для просування державно-приватного партнерства нарівні з традиційним співробітництвом між державними установами та ООН. Ми дякуємо центру Gulliver за співпрацю з і вітаємо таку співпрацю, бо вважаємо, що поширення ідей миру це справа кожного й ми стаємо сильнішими коли об’єднуємось. ООН працює з усіма своїми партнерами, щоб знайти рішення, для розбудови мирної та процвітаючої України», - сказала Ван Нгуєн, директор офісу Координатора системи ООН в Україні.

***

Україна була однією з перших 51 держав, що підписали Статут Організації Об`єднаних Націй, і від того часу країна неухильно дотримується цілей і принципів Статуту, роблячи значний внесок у підтримання міжнародного миру і безпеки, роззброєння, економічний і соціальний розвиток, захист прав людини, а також зміцнення міжнародного права.

До складу Системи Організації Об’єднаних Націй в Україні входять 17 фондів, спеціалізованих агентств і програм, та представників Бреттон-Вудських інституцій. Кожна з цих установ працює відповідно до свого мандату, у той же час узгоджуючи свою роботу із загальною стратегією ООН в Україні, що включає надання технічної допомоги з питань людського розвитку та гуманітарної допомоги, й ґрунтується на принципах поваги і дотримання прав людини. www.un.org.ua

***

Контактна особа – Вікторія Андрієвська, Представництво ООН в Україні.

тел.: (044) 253 93 63, e-mail: andrievska@un.org

#UN70, #UNBlue

Відео: