25 листопада 2015 року – У середу, 25 листопада, в приміщенні Представництва ООН в Україні відбудеться прес-брифінг за участі представників ООН в Україні, Уряду, Верховної Ради та громадянського суспільства з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства проти жінок.

25 листопада світова спільнота відзначатиме Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства проти жінок. Цей день стане початком 16-денної глобальної інформаційної кампанії, котра триватиме до 10 грудня, Міжнародного дня прав людини, та буде спрямована на протидію насильству і викорінення кричущих порушень прав жінок, що відображаються на 1-му з 3-х життів жінок та дівчат в Україні та світі. Необхідна всебічна підтримка, щоб припинити подальше поширення таких порушень.

Інформаційна кампанія «16 Днів Активізму» є частиною ініціативи UNiTE, що впроваджується Генеральним Секретарем ООН та закликає активістів, представників урядів, парламенту, громадянського суспільства, партнерів Організації Об`єднаних Націй привернути увагу до питань, пов`язаних з протидією та припиненням насильства щодо жінок та дівчат.

Протягом кампанії «16 Днів Активізму» по всій Україні будуть організовані заходи, тренінги, семінари, відкриті уроки та лекції, покликані підвищити обізнаність громадян та стимулювати до дії.

Під час прес-брифінгу будуть презентовані інформаційні матеріали, підготовлені фахівцями ООН в Україні: календар заходів кампанії «16 Днів Активізму»; інформаційний бюлетень з ключовими даними та номерами гарячої лінії для повідомлення про порушення прав жінок. Всі матеріали будуть доступні для завантаження на офіційній веб-сторінці Представництва ООН в Україні www.un.org.ua

Адреса та час проведення: Представництво ООН в Україні, Кловський узвіз 1, 14:00 – 15:00

Учасники:

  • Анастасія Дивинська, Радник з гендерних питань «Жінки ООН» в Україні
  • Сергій Устименко,Заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції
  • Марія Іонова, депутат Верховної Ради
  • Альона Бабак, депутат Верховної Ради
  • Ірина Луценко, депутат Верховної Ради
  • Галина Скіпальська, Виконавчий директор МБФ «Українська фундація громадського здоров`я»

У разі виникнення запитань, Група з гендерних питань ООН надасть додаткову інформацію, статистику та забезпечить проведення інтерв`ю з експертами галузі.

Для акредитації медіа: Тамара Береш, 093 077 01 52 tamara.beresh@undp.org