25 листопада 2015 року - Організація Об`єднаних Націй та світова спільнота відзначає Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства проти жінок.

Цей день стане початком 16-денної глобальної інформаційної кампанії, котра триватиме до 10 грудня, Міжнародного дня прав людини, та буде спрямована на протидію насильству і викорінення кричущих порушень прав жінок, що відображаються на 1-му з 3-х життів жінок та дівчат в Україні та світі.

Інформаційна кампанія «16 Днів Активізму» є частиною ініціативи UNiTE, що впроваджується Генеральним Секретарем ООН та закликає активістів, представників урядів, парламенту, громадянського суспільства, партнерів Організації Об`єднаних Націй привернути увагу до питань, пов`язаних з протидією та припиненням насильства щодо жінок та дівчат.

З 25 листопада протягом кампанії «16 Днів Активізму» по всій Україні будуть організовані заходи, тренінги, семінари, відкриті уроки та лекції, покликані підвищити обізнаність громадян та стимулювати до дії.

Знаходьте найближчий захід у своєму місті у календарі подій "16 Днів Активізму" за посиланням тут: http://bit.ly/1Ig2hLv