7 грудня 2015 року - О 10 годині відбудеться круглий стіл з питань оцінки стану досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття (ЦРТ) та розроблення інституційних засад переходу до Цілей сталого розвитку (ЦСР), та презентації національної доповіді «ЦРТ. Україна: 2000-2015».

«Для досягнення Цілей Сталого Розвитку на національному рівні Україна здійснюватиме нові програми і проекти, які на практиці забезпечать макроекономічну стабільність, екологічний баланс та соціальну згуртованість. ЦСР служитимуть в якості загальної основи для подальших перетворень в Україні», - саме так зазначив Президент України Петро Порошенко у своєму виступі на Саміті ООН з Порядку денного в галузі розвитку на період після 2015 року, який відбувся в рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, і під час якого було надано загальне бачення нових орієнтирів розвитку до 2030 року та визначено 17 Цілей сталого розвитку.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Інститутом демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України у співпраці та за підтримки системи ООН в Україні розпочинає роботу з питань адаптації ЦСР до національного контексту та забезпечення досягнення ЦСР на національному рівні. Це передбачає визначення нових цілей сталого розвитку, їх завдань та індикаторів. У цій роботі доцільно спиратись на існуючий досвід у сфері моніторингу Цілей Розвитку Тисячоліття, 2000-2015. Цей досвід, а також стан досягнення ЦРТ на основі ретельного аналізу соціально-економічної політики, здобутки та проблеми у різних тематичних сферах ЦРТ та перспективне бачення цілей на наступні п`ятнадцять років відображено у Національній доповіді «ЦРТ. Україна: 2000-2015».

У заході братимуть участь:

- Ніл Вокер, Координатор системи ООН в Україні, Координатор з гуманітарних питань, Постійний Представник Програми розвитку ООН в Україні

- Елла Лібанова, Директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.Птухи НАН України

- Юлія Ковалів, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України

- Віталій Мущинін, Заступник Міністра соціальної політики України

Місце проведення заходу: Конференц-зала готелю АЛФАВІТО, Київ, вул. Предславинська, 35-Д.

Для підтвердження участі у заході, будь ласка, звертайтесь за номером: +380 44 253 93 63, внутр. номер 140, або електронною поштою tamara.beresh@undp.org.

Довідково: У 2000 році світовою спільнотою було визначено орієнтири глобального розвитку – Цілі Розвитку Тисячоліття, які слугували об’єднувальною платформою для досягнення соціальної згуртованості суспільств у всьому світі. Україна, приєднавшись до Декларації Тисячоліття ООН разом з іншими 189 країнами світу, також взяла на себе зобов’язання досягти до 2015 року намічених цілей,www.ua.undp.org, www.globalgoals.org.