24 лютого 2016 року - МОМ підтримує Державну прикордонну службу України в розробці її антикорупційної стратегії в рамках проекту, що фінансується Державним департаментом США.

Відтепер антикорупційні флаєри доступні для пасажирів міжнародного аеропорту Бориспіль як частина антикорупційної програми, запровадженої Державною прикордонною службою України (ДПСУ). Ці листівки з інформацією п'ятьма мовами мають за мету запобігти можливим спробам підкупу прикордонників. Вони були розроблені за підтримки МОМ і скоро також будуть роздаватися в інших пунктах перетину кордону. Щоб привернути увагу громадськості до боротьби українських прикордонників із корупцією, в офіційній презентації в аеропорту Бориспіль 23 лютого взяли участь Голова ДПСУ Віктор Назаренко на телеведучий і шоумен Олександр Педан.

За даними Адміністрації ДПСУ, майже 4 тис. співробітників було притягнуто то дисциплінарної та адміністративної відповідальності 2015 року. Кримінальні провадження було відкрито проти 137 прикордонників, 46 осіб було звільнено з ДПСУ. Водночас, зростає кількість відмов прикордонників від неправомірної вигоди. Загалом у 2015 році зафіксовано 275 таких фактів.

МОМ підтримує Державну прикордонну службу України в розробці її антикорупційної стратегії в рамках проекту, що фінансується Державним департаментом США. Сприяння МОМ ДПСУ полягає, зокрема, у проведенні серії оцінок, ознайомленні прикордонників із відповідними найкращими практиками ЄС, розробці навчальної програми та інформаційної кампанії з протидії корупції, а також технічній допомозі Відділу внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби.