4 березня 2016 року - Організація Об’єднаних Націй в Україні в партнерстві з Верховною Радою України і громадянським суспільством запрошують журналістів на прес-конференцію, присвячену Міжнародному жіночому дню. В 2016 році 8 березня святкується за темою «Планета 50/50 до 2030 року: крок вперед до ґендерної рівності».

Дата, час: 4 березня 2016 року, о 13:30

Місце проведення: УНІАН, вул. Хрещатик, 4, Київ

Виступи:

-Яцек Тишко, директор UNAIDS в Україні, в.о. Координатора системи ООН в Україні;

-Ірина Суслова, голова підкомітету з проблем ґендерної рівності і недискримінації Комітету з проблем прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України;

-Олена Суслова, голова Інформаційно-консультативного жіночого центру.

Організація Об’єднаних Націй в Україні в партнерстві з Верховною Радою України і громадянським суспільством запрошують журналістів на прес-конференцію, присвячену Міжнародному жіночому дню. В 2016 році 8 березня святкується за темою «Планета 50/50 до 2030 року: крок вперед до ґендерної рівності».

У вересні 2015 року на Генеральній Асамблеї ООН був прийнятий Порядок денний стійкого розвитку до 2030, який спрямований на побудову більш справедливого і більш стійкого світу. Голови держав прийняли 17 нових цілей стійкого розвитку, спрямованих на подолання бідності та нерівності, побудову миру і забезпечення безпеки, досягнення добробуту і процвітання, забезпечення здорового способу життя, а також збереження довкілля. Досягнення ґендерної рівності стоїть в центрі стійкого розвитку, тому що без ґендерної рівності і повноважної участі жінок в суспільстві, економіці та управлінні ми ніколи не зможемо побудувати той світ, якого ми прагнемо.

В контексті України першочерговими завданнями в сфері ґендерної рівності є рівноправна участь жінок у процесі прийняття рішень, включаючи питання миробудівництва і безпеки, доступ уразливих груп до гуманітарної допомоги і соціальних послуг, боротьба за домашнім і сексуальним насильством, а також торгівлею людьми, які посилились в результаті соціально-економічної кризи і воєнного конфлікту на сході України.

На прес-конференції, яка запланована на 4 березня 2016 в УНІАН, представники ООН, Верховної Ради і громадянського суспільства України планують обговорити питання реалізації Порядку денного до 2030 року в Україні, та нагадати про те, що ґендерна рівність – це не тільки питання соціальної справедливості, але і питання стійкого економічного зростання.

Просимо акредитуватись онлайн або телефонувати за номером call_skype_logo.png+380504138404.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ