Чемпіони Сталого Розвитку: 17 Цілей Сталого Розвитку для змін у суспільстві

Запрошуємо вас/Вас/тебе взяти участь в інформаційній кампанії «Чемпіони Сталого Розвитку», присвяченій 17 Цілям Сталого Розвитку.

У вересні 2015 року, на 70-й Генеральній Асамблеї ООН у Нью-Йорку країни ухвалили нову програму сталого розвитку, що складається з 17 Цілей Сталого Розвитку до 2030 року і спрямована на досягнення 3 головних завдань: подолання бідності, викорінення нерівності та несправедливості, а також протидії кліматичним змінам.

goals banners 05

Українське суспільство прагне змін на краще. Навколо нас - чимало прикладів таких позитивних перетворень. Українські громадські діячі, волонтери, молодь, науковці, видатні спортсмени та митці кожного дня перемагають на своїй ниві, безупинно змінюють суспільство, досягаючи одну з 17 Цілей Сталого Розвитку В Україні. Всі вони заслуговують звання Чемпіонів.

Представництво ООН В Україні розпочинає інформаційну кампанію «Чемпіони Сталого Розвитку», щоб розповідати українським читачам про справжніх провідників позитивних змін, що живуть поруч з нами, незалежно від віку, статі, професії чи покликання.

Починаючи з 24 квітня і до Дня ООН 24 жовтня, ми будемо публікувати світлини, короткометражні відео та переможні історії від Чемпіонів Сталого Розвитку, ділитись історіями успіху втілення Цілей Сталого Розвитку в Україні: від забезпечення міцного здоров`я українців до розбудови миру.

Більше 200 світових кінозірок, співаків, спортсменів та всесвітньо відомих людей вже висловили підтримку, ставши Посланцями Цілей Сталого Розвитку, серед яких голлівудські кіноактори Леонардо Ді Капріо, Гвінет Пелтроу, співачка Дженіфер Лопес, Нобелівська лауреатка Малала Юзуфсай та всесвітньовідомий футболіст Девід Бекхем.

SDG Champions celebrities

Завдяки інформаційній кампанії «Чемпіони Сталого Розвитку» більше 150,000 українських читачів та прихильників соціальних медіа ООН в Україні дізнаються про кращі приклади суспільного активізму та переможну силу відданості власній справі. Поділившись своєю історією в інформаційній кампанії «Чемпіони Сталого Розвитку», ви проявляєте глибоку відданість найвищим цілям та ідеалам розвитку людини, суспільства та держави.

Усі зібрані фотоматеріали будуть розповсюджені на офіційних сторінках та у соціальних медіа Представництва ООН в Україні.

Умови участі. Для участі у проекті необхідно зробити фото/відео у довільному форматі разом із А4 плакатом однієї з 17 Цілей Сталого Розвитку, котрий можна легко роздрукувати на звичайному кольоровому принтері.

До фото просимо прикласти короткий опис, цитату, висловлювання тощо, котрий би зрозумілою мовою влучно пояснював, чому та як саме ви досягаєте Цілей Сталого Розвитку в Україні, чому вважаєте їхнє досягнення важливим і які позитивні зміни вони привносять в українське суспільство. (1-2 параграфи)

Плакати Цілей Сталого Розвитку можна знайти за наступним посиланням http://www.ex.ua/208324158736

Поділись своєю історією Чемпіона!