Дедлайн конкурсу: 19 вересня 2016 року

Інформаційний центр ООН в Токіо разом із Софійський університетом в Токіо у співпраці з фото-агенством Getty Images організували фотоконкурс “Мій погляд на Цілі Сталого Розвитку” для того, щоб заохотити та привернути увагу молодих людей для реалізації 17-ти Цілей. Це перший фотоконкурс присвячений Цілям Сталого Розвитку ініційований одним із 63 Інформаційних центрів ООН та Департаментів публічної інформації ООН.

Програма Цілей Сталого Розвитку була прийнята на 2016 – 2030 роки країнами-членами ООН під час Генеральної Асамблеї ООН. Важливим завданням програми є вирішення глобальних проблем – зменшення нерівності, подолання бідності та голоду, захисту навколишнього середовища, забезпечення якісної освіти та економічного процвітання, але передусім – досягнення позитивних змін у власних громадах та країнах.

  • Кінцевий термін подачі заявок: Понеділок 19 вересня 2016
  • Право на участь: студенти-бакалаври, магістри, аспіранти
  • Призи:

1-й приз: грошова винагорода в розмірі 1000$; камера Nikon Digital Single-Lens Reflex D5500 18-55mm VR II Lens Kit; об’єктив SIGMA 30mm F1.4 DC HSM for APS-C cameras; подарунковий сертифікат від MUJI на 200$; річна підписка на "Newsweek Japan”; альбом фотографій; премія Міністра закордонних справ Японії.

2-й приз для 3-х осіб: грошова винагорода в розмірі 200$; камера Nikon 1 J5 standard power zoom lens kit; подарунковий сертифікат від SIGMA на 100$; подарунковий сертифікат від MUJI на 100$; піврічна підписка на "Newsweek Japan”; альбом фотографій.

Спеціальний приз (премія від Dior Woman) - подарунковий сертифікат на продукцію Dior на 300$; парфуми Miss Dior Blooming Bouquet; тощо.

  • Судді: Леслі Kee (фотограф), Настукі Ясуда (фотожурналіст), Хідеко Катаока (фоторедактор в Newsweek Японія), Ребекка Свіфт (креативний директор, Getty Images), Хіроакі Мізусіма (професор, кафедра журналістики, Університет Софії), Каору Немотро (Голова Інформаційного центру ООН в Токіо)
  • Організатори: Інформаційний центр ООН в Токіо та Університет Софії в Токіо
  • Співпраця: Getty Images Японія
  • Спонсори: Міністерство закордонних справ Японії

Виставка фотографій та церемонія нагородження пройде у Софійському університеті в Токіо з нагоди Міжнародного дня Організації Об'єднаних Націй (24 жовтня).

Для того, щоб взяти участь у фотоконкурсі потрібно заповнити заявку. Форму заявки та детальнішу інформацію можна знайти тут:

https://competitions.gettyimages.com/en/competitions/sustainabledevelopment/the-brief#.V9K6q5OLT-Z