29 грудня 2016 року, Київ - Інформаційний відділ Представництва ООН в Україні разом з найбільшим книжковим інтернет-магазином Yakaboo.ua та видавництвом Yakaboo Publishing, розпочинає кампанію «Книжки заради майбутнього» у соціальних мережах в рамках популяризації Цілей Сталого Розвитку.

Щомісяця на сторінці Представництва ООН в Україні у Фейсбуці відбуватиметься презентація добірки цікавих книжок для читачів сторінки. А також буде проводитися конкурс для тих, хто матиме бажання прочитати книгу та поповнити свою домашню бібліотеку сучасною актуальною літературою.

«ООН протягом більш ніж 70-ти років є платформою для обговорення найбільш прогресивних ідей та концепцій розвитку світу. До речі, про це є дуже цікава книжка, які називається «Ідеї ООН, які змінили світ». Однією з таких концепцій, яка вже стала реальністю сучасного життя та є фундаментом для стратегій розвитку багатьох країн, є концепція сталого розвитку. В уособленні програми «Цілі сталого розвитку» вона відповідає на питання про те, як можна подолати проблеми, що існують у світі та досягти процвітання та благополуччя для всіх, не шкодячи навколишньому середовищу. Кожна із 17 Цілей надає дуже широке поле для обговорення та вивчення, і ми сподіваємось, що привертаючи увагу до книг, що містять цікаві знання та аналіз сучасних подій, ми сприятимемо розвитку критичного мислення та ширшому осмисленню й обговоренню Цілей сталого розвитку», - зазначила Вікторія Андрієвська, очільник інформаційного відділу представництва ООН в Україні.

Спільна кампанія «Книжки заради майбутнього» ставить за мету привернути увагу читачів до великого розмаїття ідей, прогресивних думок та проектів в усьому світі, за допомогою яких світ стає кращим. Думки та ідеї належать авторам книжок.

«На межі 2013-2014 років експертами pro.mova було проведено загальнонаціональне репрезентативне дослідження читацьких звичок та ставлення українців до читання. Результати цього дослідження вражають, бо кількість «нечитачів» в Україні сягає 42%, у той час, як подібна статистика в США свідчить про цифру майже вдвічі меншу. Ми в Yakaboo.ua віримо в те, що розумні книги здатні змінювати світ, а популяризацію читання серед українців вважаємо однією з основних задач свого існування. Для нас проект «Книжки заради майбутнього», що запускається разом з Представництвом ООН в Україні, - це синергія в розбудові країни, про яку ми всі мріємо, країну, що розвивається за принципами sustainable development, за допомогою того, що, знаємо, вдається нам найкраще - створення позитивних читацьких звичок серед українців», - зазначила Юлія Тахтарова, менеджер з маркетингових комунікацій Yakaboo.ua.

Механіка кампанії: Кожного місяця на Фейсбук сторінці представництва ООН в Україні відбуватиметься презентація та розіграш добірки книжок. Для того, щоби отримати одну із цих книжок, необхідно поставити «Like» та написати назву бажаної книжки у коментарях до посту, а також поширити публічно на своїй сторінці. Імена переможців відбираються завдяки незалежній онлайн системі відбору Random.org, в присутності співробітників ООН та Yakaboo.

Усі учасники, що беруть участь у цьому проекті, погоджуються надати зворотній зв’язок - заповнити анкету після того, як прочитають книжку. Посилання на анкету: https://docs.google.com/forms/d/1dH4ht0ABYIhB5WyB5gRa-xBiqjIeAB4QbV6GkQ-F8e4/edit

Слідкуйте за щомісячними оновленнями на сторінці у Фейсбуці https://www.fb.com/UnitedNationsUkraine/