У вівторок, 7 березня, о 11-00 відбудеться офіційна церемонія передачі технічної допомоги для покращення умов на контрольному пункті в’їзду-виїзду (КПВВ) «Новотроїцьке» у Донецькій області.

Агентство ООН у справах біженців встановило додаткові модулі з комп’ютерною технікою для здійснення документального контролю та оснастило робочі місця для співробітників Державної прикордонної служби України (ДПСУ). Проект допомоги Агентства також передбачає розміщення наметів із системою обігріву для Державної служби із надзвичайних справ у зонах очікування біля пунктів перетину,

Бюджет програми технічної допомоги Агентства ООН у справах біженців складає 3,5 мільйонів гривень і, окрім КПВВ «Новотроїцьке», покриє «Мар’їнку» та «Майорськ». Технічне оснащення для пунктів пропуску, яке фінансується у рамках гуманітарної допомоги ЄС та інших міжнародних донорів, допоможе збільшити пропускну спроможність пунктів пропуску на сході України та скоротити час очікування людей у черзі.

У церемонії передачі технічної допомоги братимуть участь:

  • Вадим Черниш, Міністр з питань тимчасово окупованих територій та ВПО
  • Павло Жебрівський, Голова Донецької обласної державної адміністрації
  • Пабло Матеу, Голова Представництва Агентства ООН у справах біженців в Україні
  • Мамар Мерзук, Голова Представництва Генерального департаменту з питань гуманітарної допомоги та цивільного захисту (ЕСНО) в Україні
  • Сергій Бідило, Начальник Східного регіонального управління ДПСУ
  • Микола Чечоткін, Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Для підтвердження акредитації та організації транспорту на місце події із Краматорську та Маріуполя, зв'яжіться, будь ласка, з Іванною Мироненко-Дрібною (myronenk@unhcr.org; +38 (067) 4071863) до 11 години у понеділок, 6 березня.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ