5 липня 2017 року - Генеральний секретар Антоніу Гутерріш представив своє бачення змін в діяльності ООН з реалізації Порядку денного в галузі розвитку. Це амбітна програма реформ, яка включає конкретні ідеї і дії з фокусом на лідерство, згуртованість, підзвітність та результативність.

У своєму виступі в Економічній та Соціальній Раді ООН (ЕКОСОР), Генеральний секретар перерахував вісім основних ідей, які приведуть до виконання завдань в сфері сталого розвитку. Вони включають необхідность активізувати процес переходу від Цілей розвитку тисячоліття до Цілей сталого розвитку; приділяти пильну увагу фінансуванню розвитку; створювати групи зі співробітництва на рівні країн, орієнтовані на конкретні потреби кожної країни; переглянути роль Координаторів ООН на рівні країн; домагатися децентралізації в сфері розвитку в штаб-квартирі ООН; забезпечувати злагодженість роботи на регіональному рівні; домагатися підвищення підзвітності та відповідальності всієї системи ООН та вирішити проблеми, пов'язані з фрагментованою системою фінансування установ системи ООН.

«Реальні результати реформи не будуть оцінюватися словами, сказаними в Нью-Йорку або Женеві. Вони будуть вимірюватися відчутними змінами в житті людей, яким ми служимо. В новому бачення зміни торкнуться тих області, в яких ми, на мій погляд, можемо домогтися змін без збоїв на місцях », - сказав глава ООН.

Повний текст промови (англійською мовою) http://bit.ly/2tQRjzt

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ