19 серпня 2017 - у Маріїнському парку відбулось відкриття фотовиставки з нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги. Виставка була підготовлена організаціями, що надають допомогу людям, які страждають від конфлікту на сході України.

Ця виставка об'єднує історії людей, чиє життя повністю змінилось через бойові дії. Деякі з них втратили житло і були змушені переїжджати, деякі ж продовжують жити під обстрілами. Це історії про дітей, які граються поблизу замінованих полів, та про літніх людей, яких конфлікт повністю ізолював від решти світу. Про зруйновані долі та нові можливості. А також про тих, хто постійно надає підтримку, але часто лишається непомітним, - про працівників організацій, що надають гуманітарну допомогу.

Відкрили виставку:

  • Каспар Пік, в.о. Координатора ООН з гуманітарних питань
  • Георгій Тука, Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій
  • Анна Лиферова, голова благодійного фонду «Діти Донбасу»

Захід організовано 17 організаціями в Україні, зокрема агентствами та фондами Організації Об’єднаних Націй та неурядовими організаціями, що надають гуманітарну допомогу в Україні.

Інформаційна довідка:

Щороку Всесвітній день гуманітарної допомоги проходить 19 серпня, щоб відзначити день, у який в 2003 році двадцять два співробітники Організації Об’єднаних Націй (ООН) були вбиті через бомбування штаб-квартири в Багдаді. У всьому світі цей день покликаний вшанувати тих, хто втратив життя, працюючи у сфері гуманітарної допомоги, а також тих, хто продовжує надавати допомогу мільйонам людей, які її потребують, у всьому світі. З часом, Всесвітній день гуманітарної допомоги перетворився на глобальну кампанія з відзначення ідеї гуманітарної допомоги та підтримки гуманнішого світу. У 2017 році, День гуманітарної допомоги супроводжується медійною кампанією #NotATarget: Protection of civilians («ЯНеМішень: Захист цивільного населення»). У рамках Всесвітнього дня гуманітарної допомоги, Представництво ООН в Україні спільно з партнерами також проведуть заходи у Краматорську та Сєвєродонецьку.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ