16 листопада 2017, Сєвєродонецьк – Представники установ ООН в Україні, що працюють на сході України, зустрілись з мешканцями Сєвєродонецька. Це вже друга зустріч з місцевими жителями, адже спільно з ними та заради них ООН впроваджує програми, спрямовані на стабілізацію та покращення життя.

Захід мали змогу відвідати усі бажаючі, від студентів до пенсіонерів, а перелік питань, який цікавив учасників, був дуже широким. Багатьох цікавили можливості, які надає ООН, як-от гранти для розвитку бізнесу, працевлаштування, освітні програми та загалом інформація про діяльність ООН. Інші учасники хотіли дізнатись про те, які саме проекти втілюються для покращення становища найбільш уразливих та постраждалих груп населення, про гуманітарну допомогу та плани ООН на 2018 рік.

Представники агентств, фондів та програм ООН, які працюють на сході Україні, зокрема в Сєвєродонецьку та Луганській області, а також входять до складу Команди ООН на сході України розповіли про свою роботу, проекти та можливості співпраці.

Захід відвідав Сергій Філь, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації: «В час коли на сході України триває конфлікт, допомога міжнародної спільноти, зокрема Організації Об’єднаних Націй є надзвичайно важливою. Луганська обласна державна адміністрація плідно співпрацює з агентствами ООН, які представлені на сxоді України та займаються координацією гуманітарної допомоги, відновленням інфраструктури, правами людини та підтримкою реформ державної влади. Я щиро дякую всім організаторам та учасникам зустрічі ООН в Сєвєродонецьку. Формат такої зустрічі дуже корисний, адже дозволяє населенню області дізнатись більше про роботу організації та поспілкуватись з її представниками».

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ