24 січня 2018 року, Київ, Україна – Організація Об’єднаних Націй в Україні, за підтримки Глобального екологічного фонду, Програми сприяння зеленій модернізації економіки України GIZ та за участі окремих агентств/фондів та програм Організ­­ації Об’єднаних Націй в Україні та Глобального договору ООН оголосила імена переможців конкурсу ООН для журналістів «Публікації для змін. Україна на шляху сталого розвитку».

Роботи переможців були обрані фахівцями агентств, фондів та програм ООН в Україні, експертами з відповідних питань серед більш ніж 100 робіт, надісланих для участі у конкурсі.

Переможці конкурсу:

Андріян Фітьо Цілі ООН, децентралізація, стратегії досконалого сталого розвитку

http://blog.liga.net/user/fityo/article/28358.aspx

Вікторія Ільченко – Біорізноманіття: як енергетикам в Україні заробляти на опилках?

https://energo.delo.ua/energo-for-companies/bioraznoobrazie-kak-energetikam-v-ukraine-zarabotat-na-opilkah-334447/

Тимощук Ярослава – Місто своїми руками

https://theukrainians.org/misto-svoyimy-rukamy/

Мар’яна Вербовська – Дорога українських слонів

https://zaxid.net/projects/orlivka/

Юрій та Євгенія Підлісевичі - На Черкащині навчальний заклад встановив поручні та пандуси для дівчинки на інвалідному візку

Ірина Назарчук - Попри стереотипи: жінки на військовому флоті

https://www.radiosvoboda.org/a/28640289.html

Також, організатори конкурсу відзначили спеціальними грамотами наступних авторів:

Зілінченко Олена, Штифурко Тетяна, Тис Микола, Мартинович Юрій, Лимар Оксана, Герич Анна, Вівчарик Назарій, Перцовський Семен, Толстякова Кіра, Марічка Набока, Шостацька Ксенія, Сандюк Інна, Галущак Ігор, Москаленко Леся, Попова Світлана, Перетяка Олег, Кузьменко Оксана, Давиденко Марія, Радіо Михайло, Михайлець Сергій, Олександра Горчинська, Савицький Олег, Єрешко Юлія, Яриш Остап, Дар'я Трапезнікова, Любов Єремічева, Копанєва Лариса, Хандусенко Наталія, Білан Богдан, Кущенко Олена, Тарасенко Олеся, Патрікєєва Наталія, Бик Анна, Прокаєва Анна, Коваленко Данило, Маслова Людмила, Ольга Веснянка, Сандюк Інна, Старокольцева Катерина, Бойко Надія, Ніколаєва Євгенія, Макей Людмила, Кушнерик Ольга, Тулуп Маргарита, Ковалівська Світлана.

***

Довідково: Конкурс ініційовано Представництвом ООН в Україні, Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, Програмою сприяння зеленій модернізації економіки України GIZ та підтримано окремими агентствами, фондами та програмами ООН.

17 цілей сталого розвитку (ЦCР) є частиною Порядку денного в галузі розвитку на період до 2030 року, прийнятого світовими лідерами на історичному Саміті ООН у вересні 2015 року. З цими новими цілями, що стосуються всіх людей, протягом наступних п'ятнадцяти років країни будуть спрямовувати свої зусилля на подолання всіх форм бідності, на боротьбу з нерівністю та на усунення негативних проявів кліматичних змін. Хоча 17 ЦСР не є юридично обов'язковими, очікується, що уряди візьмуть на себе відповідальність і створять національні умови для їх досягнення. Країни несуть основну відповідальність за подальшу діяльність та аналіз досягнутого в реалізації цих цілей, що потребує якісного, доступного та своєчасного збору даних. Регіональні заходи з контролю та аналізу будуть ґрунтуватися на аналізах на національному рівні та сприятимуть подальшій діяльності та аналізу на глобальному рівні.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до Анни Меленчук, +380442539363, anna.melenchuk@one.un.org