23-24 березня 2018 року – 200 організаторів та активних учасників Моделей ООН в Україні з різних регіонів України ділитимуться досвідом проведення Моделей ООН та візьмуть участь в моделюванні Генеральної Асамблеї ООН. Мета конференції: сформувати спільноту активних учасників та організаторів Моделей ООН в Україні задля обміну ідеями, досвідом та знанням. Друга частина конференції буде присвячена моделюванню Генеральної Асамблеї ООН. Бачення молоддю сучасної ситуації в світі буде викладено в резолюціях, які напрацьовуються в комітетах і комісіях та виносяться на голосування під час роботи Генеральної Асамблеї.

Місце проведення: Київ, Дипломатична академія України при Міністерстві закордонних справ, вул. Велика Житомирська 2. Другий день – Київський ліцей бізнесу, вул. Лагерна, 30-32.

Ініціаторами заходу є Київський ліцей бізнесу та Представництво ООН в Україні, Департамент освіти і науки в місті Києві, Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, Асоціації приватних закладів освіти міста Києва, Університету економіки та права «КРОК».

Для участі у конференції необхідно зареєструватись: https://docs.google.com/forms/d/12Sc3KxkOdHQMPaeEjG81NKN4Ee7GDktz0nOP1yZ3vd8/edit

Учасникам з регіонів витрати на проїзд і проживання не відшкодовуються.

Довідково: «Модель ООН» – це міжнародна освітня програма, яка вже понад 60 років надає можливість старшокласникам поринути у світ політики та дипломатії, ближче ознайомитись з діяльністю ООН шляхом імітації діяльності Генеральної Асамблеї, комітетів та комісій ООН. Під час гри-конференції кожна учнівська делегація представляє певну країну або організацію, що входить до ООН. Шляхом дискусій та дебатів школярі намагаються знайти вирішення глобальних проблем та конфліктів, зрозуміти особливості світової політики, розвивати власні ораторські, дипломатичні та комунікативні навички. «Модель ООН» в Україні розпочалася з 1998 року завдяки учням Київського ліцею бізнесу, які вибороли честь реалізувати цю міжнародну програму. Відтоді ліцей забезпечив організаційну і змістовну роботу чотирьох Всеукраїнських конференцій та восьми регіональних конференцій.

В рамках конференції проходитиме фотовиставка команд-учасниць « 20 років Моделі ООН в Україні».

Керівник проекту – Людмила Паращенко, директор Київського ліцею бізнесу, від. секретар Асоціації керівників шкіл м. Києва, координатор- Валентина Нідзельська, заст. директора ліцею.

Детальніша інформація за тел. 456-08-14, 456-20-06, 067 2328198 та на сайті KLB.education, www.un.org.ua