5 липня 2018 року - Пані Оснат Лубрані розпочала роботу на посаді Координатора системи ООН, Координатора з гуманітарних питань і Постійного представника Програми Розвитку ООН в Україні.

Перед тим, як очолити Представництво ООН в Україні, пані Оснат Лубрані займала пост Координатора системи ООН і Постійного представника Програми Розвитку ООН в Республіці Фіджі (2013-2018), виконуючи обов’язки в дев’яти інших малих острівних державах, що розвиваються (Федеративні Штати Мікронезії, Кірибаті, Маршаллові Острови, Науру, Палау, Соломонові Острови, Тонга, Тувалу та Вануату). Починаючи з 2014 року, вона також була призначена на посаду Координатора з гуманітарних питань ООН для оперативного реагування на деякі стихійні лиха, спричинені надзвичайними погодними умовами.

У 2009-2013 роках у якості Координатора з питань розвитку Організації Об’єднаних Націй і Постійного представника Програми Розвитку ООН у Косово пані Оснат Лубрані здійснювала моніторинг діяльності Миротворчої місії ООН в Косово (МООНК), співпрацюючи зі Спеціальним представником Генерального секретаря ООН. До свого призначення у Косово вона займалась підтримкою Програми Розвитку ООН в Колишній Югославській Республіці Македонія в рамках Бюро ПРООН з попередження криз і відновлення.

До цього пані Лубрані займала ряд керівних посад у Жіночому Фонді ООН (ЮНІФЕМ), працюючи і в штаб-квартирі Фонду в Нью-Йорку, і на місцях. Так, зокрема, вона обіймала пости Регіонального директора відділу Центральної та Східної Європи та Директора Бюро зв’язку в Брюсселі.

До початку роботи в Організації Об’єднаних Націй, пані Лубрані працювала консультантом з питань захисту прав людини та розвитку у Руанді та Демократичній Республіці Конго (тогочасний Заїр), а такожзаймалась виробництвом документальних фільмів.

Оснат Лубрані отримала ступінь магістра Колумбійського університету у Нью-Йорку за спеціальністю «міжнародні відносини» та ступінь магістра Нью-Йоркського університету за спеціальністю «виробництво кінофільмів та телевізійних програм». Ступінь бакалавра пані Лубрані здобула в Єврейському університеті у Єрусалимі за спеціальністю «антропологія та історія Африки».

Оснат Лубрані має громадянство Сполучених Штатів Америки та Держави Ізраїль і вільно володіє англійською та французькою мовами та івритом.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ