13 липня 2018 року - Новопризначена Координаторка системи ООН, Гуманітарна координаторка та Представниця Програми розвитку ООН в Україні пані Оснат Лубрані здійснила свій перший офіційний візит до Міністерства закордонних справ та вручила свої вірчі грамоти Заступнику Міністра закордонних справ України пану Сергію Кислиці.

Сторони підтвердили традиційно високий рівень співпраці України з Організацією Об’єднаних Націй з широкого кола питань та наявність значного потенціалу для взаємодії.

У ході зустрічі було зазначено важливість співробітництва України з ООН, зокрема з метою ефективної реалізації Програми партнерства Уряду України – ООН на 2018-2022 рр., досягнення Цілей сталого розвитку ООН тощо.

Окрему увагу під час бесіди сторони приділили питанням надання гуманітарної допомоги постраждалому населенню на тимчасово окупованій Російською Федерацією частині території Донецької та Луганської областей України згідно з нормами міжнародного гуманітарного права та національного законодавства України.

Міністерство закордонних справ України

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ