2 серпня 2018 року – близько 300 учасників Міжнародного дитячого центру Артек дізнавалися про глобальну програму ООН до 2030 року - Цілі сталого розвитку у форматі інтелектуального квесту, який підготувала команда волонтерів дитячого центру.

Квест - це змагання, під час якого учасники та команди виконують заздалегідь підготовлені завдання. Квест про Цілі сталого розвитку має на меті покращити поінформованість щодо глобальної програми ООН та спонукати молодь до активних дій з впровадження Цілей сталого розвитку на рівні міст та спільнот.

Квест підготували старші учасники дитячого центру за підтримки Представництва ООН в Україні. Завдання квесту були дуже різними: вікторини про гендерну рівність, кроссворди про сталий розвиток міст, руханки та велопробіжки для заохочення здорового способу життя, дискусії, настільні ігри про відповільне споживання та ігри на довіру задля розуміння ролі партнерства та підтримки у досягненні сталого розвитку у світі.

'Сьогодні у Міжнародному дитячому центрі Артек перебуває 984 дітей, частина з яких є внутрішньо-переміщеними особами або приїхали в дитячий центр з Донецької та Луганської областей. В Артеці діти з різних куточків України обмінюються досвідом та весело проводять час разом. Не дарма ж кажуть: ‘Артеківцями стають раз і на все життя’. Під час проходження завдань квесту про Цілі сталого розвитку учасники Артеку мають унікальну можливість познайомитися з поняттями демократії, рівності, відповідального споживання у цікавій ігровій формі' – вважає Сергій Коник, заступник генерального директора ДП Міжнародний дитячий центр Артек.

‘Нам дуже сподобався квест і ми дуже раді, що перемогли. Тепер ми знаємо, що як можна змінювати світ на краще вже сьогодні і готові бути відповідальними мешканцями нашої планети’ – розповідає команда, яка здобула перемогу у квесті про Цілі сталого розвитку в Артеку.

Команди-переможці отримали подарунки від Представництва ООН в Україні та програми Волонтери ООН, ООН Жінки, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Після Анексії Криму у 2014 році Міжнародний дитячий центр Артек переїхав до Пущі Водиці, що під Києвом.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ