Глорія Стейнм, всесвітньо відома феміністка, журналістка і активістка, колись сказала: «Історія боротьби жінок за рівність не належить ні до однієї феміністки, ні до однієї організації, а до колективних зусиль усіх, хто дбає про права людини».

Міжнародний жіночий день - це глобальний день, який відзначає соціальні, економічні, культурні та політичні досягнення жінок. Будь-який уряд, неурядова організація, благодійна організація, корпорація, академічна установа, жіноча мережа або медіа-центр можуть зробити свій внесок у Міжнародний жіночий день. МЖД - це колективний день глобального святкування і заклик до гендерного паритету.

Цьогорічна тема ООН "Мисли рівно, будуй розумно, впроваджуй інновації для змін" зосереджується на інноваційних шляхах, за допомогою яких ми можемо просувати гендерну рівність та розширювати права і можливості жінок, особливо у сфері соціального захисту, доступу до державних послуг та сталого розвитку інфраструктури.

Список подій, які Організація Об`єднаних Націй підготувала з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня в Україні:

5.03 - Інтерактивна лекція про Міжнародний жіночий день та жінок у політиці для студентів університету Шевченка (Програма розвитку ООН)

Експерт з ґендерних питань щодо жінок у політиці проведе інтерактивну лекцію для студентів, щоб залучити молодь до політичної арени. Захід можна переглядати на Facebook / Youtube. Під час лекції в університеті відбудеться виставка плакатів «Women.Equality.Politics».

5.03. - Флешмоб цитат на Міжнародний жіночий день від керівників агентств ООН в Україні.

Доступний англійською мовою на Twitter і українською на Facebook.

5.03. Онлайн-вікторина на Facebook сторінці ООН в Україні на англійській та українській мовах.

Вікторина починається 6 березня і закінчується 8 березня. Концепція з питаннями, відповідями, фотографіями готується командами ООН з гендерних питань та комунікацій.

6.03 Онлайн-вікторина на сторінці Facebook Програми розвитку ООН в Україні.

Вікторина починається 6 березня і закінчується 8 березня. Концепція з питаннями, відповідями, фотографіями готується командами ООН з гендерних питань та комунікацій.

13.03 - Запуск заходу HeForShe Art Week, який наразі є Церемонією нагородження жінок у мистецтві (ООН-жінки)

Тиждень мистецтва HeForShe відбудеться в Києві вдруге. Він буде присвячений українським художникам минулого та сьогодення. ООН ЖІнки у співпраці з провідними національними експертами в галузі мистецтва та культури встановлює нагороду «Жінки в мистецтві» у 5 номінаціях (візуальне мистецтво, музика, театр і кіно, література, куратори та арт-менеджери). Заходи відбудуться в Арт-платформі Ізоляція.

8-15.03 - HeForShe Art Week 2019 (серія з 9 мистецьких заходів) (ООН-жінки)

Глобальний тиждень мистецтва HeForShe щорічно проходить у багатьох столицях світу. Це спрямовано на розширення можливостей жінок, незважаючи на культуру та мистецтво. У Києві в рамках Тижня мистецтв пройде низка мистецьких заходів у різних галереях і музеях: публічна розмова з дочками Даха (Ізоляція, 8.03), емансипація в моді Таня Соловей, Vogue UA (Національний художній музей 9.03), екскурсія на художників в Музеї Ханенків (10.03), 2 кінопокази в кінотеатрі Києва (11.03, 13.03), розмови про жінок кураторів Лізи Німець (Гола кімната, 12.03), Публічна розмова Маші Ланько про жінок-художників (The Naked Room, 14.03) , Мистецькі тандеми Ада Рибачук та Володимир Мельниченко (Creative Creative Hub, 15.03). Американський Будинок, Британська Рада та Арт Платформа Ізоляція проведуть партнерські заходи у рамках Тижня мистецтв HeForShe.

8.03 - Марш Жінок (ООН-жінки)

Організації громадянського суспільства організовують щорічний марш за права жінок. ООН Жінки підтримують цю подію та надають продукцію (плакати, банери) та безпосередньо беруть участь у заході. Захід буде висвітлюватися на сторінках у соціальних мережах.

4.03-7.03 - Громадські обговорення (Програма розвитку ООН)

Публічні обговорення щодо спроможності місцевих органів влади реалізувати гендерну політику з центрами громадських організацій Програми розвитку ООН та Міністерством юстиції України (у регіонах та Києві).

7.03 - Стаття про жінок у політиці (Програма розвитку ООН)

На платформах / медіа ПРООН буде опубліковано статтю про жінок у політиці.

4.03-8.03 - Кампанія в соціальних мережах: серія постів від Агенцій ООН

Серія постів в соціальних мережах від Агенцій ООН з фотографіями керівників агентства та з короткими цитатами про ґендерну рівність.

4.03-8.03 - Кампанія соціальних медіа: серія поcтів соціальних медіа про жінок у політиці

Серія постів у соціальних медіа про жінок у політиці (Зупинити цензуру) з ключовими цифрами / даними, пов'язаними з гендерною рівністю в політиці.

4.03-8.03 - Кампанія в соціальних медіа: серія розповідей «Жінки та інновації»

Збірка оповідань різних агентств ООН про те, як інновації покращують гендерну рівність та стабільну інфраструктуру для гендерної рівності.

7.03 - Блог-пост про Міжнародний Жіночий День та інновації (Програма розвитку ООН)

Блог-пост про МЖД та інновації в Українській Правді (Лариса Денисенко), представник ПРООН з толерантності

7.03 - Блог для Глобального голосу молодіжної платформи ЮНІСЕФ (ЮНІСЕФ)

Запис у блозі дівчини, яка бере участь у програмі інновацій UPSHIFT, за фінансової підтримки ЮНІСЕФ та ЄС

7.03 - Особливість розширення прав дівчат (Дитя́чий фонд ООН)

Історія людських інтересів про команди дівчат та їх проекти соціального підприємництва за підтримки інноваційної програми UPSHIFT

7.03 - Найбільша у світі сесія уроку з питань гендерної рівності (Дитячий фонд ООН)

Урок з відкритим світом у партнерстві з освітньою платформою EdEra буде організовано в одній з київських шкіл з потоковим переходом на сторінку Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) на Facebook

13.03 - Тристоронній круглий стіл з питань захисту материнства (Конвенція МОП 183), організована Міжнародною організацією праці у співпраці з Міністерством соціальної політики України (Міжнародна організація праці)

Метою круглого столу є представлення та обговорення результатів аналізу законодавчих прогалин у Конвенції МОП № 183 та шляхи його ратифікації.

Гідні умови праці та захист працевлаштування вагітних та нових матерів є основними правами і є передумовою гендерної рівності. Саме це сприяє Конвенція МОП C183 - ще більше підвищить ступінь захисту материнства, що поширює захист жінок-годувальниць від будь-якої дискримінації, пов'язаної з працевлаштуванням, яка може статися, наприклад, під час набору або невиправданого звільнення.

Фото: відкритий ресурс.