Найстарша з Агенцій ООН - Міжнародна організація праці - цього року відзначає своє 100-річчя. Рівно сто років тому, 11 квітня 1919 року, на пленарному засіданні Паризької мирної конференції було прийнято проект Конституції МОП, який став частиною Версальського договору, підписаного 28 червня 1919 р. по завершенню Першої світової війни.

Ця важлива дата відзначилася серією з 24 подій - Global Live Tour, які охопили чотири континенти.

Офіс Міжнародної організації праці Центральної та Східної Європи продемонстрував свою роботу в Україні та привернув увагу бенефеціарів та партнерів.

11 квітня 2019 року, дипломатичний корпус, організації ООН, студенти та співробітники МОП зібралися у Києві для того щоб обговорити питання розвитку ринку праці.

Офіс МОП Центральної та Східної Європи надає консультативні послуги 18 країнам-членам з розробки політики та програм, що сприяють створенню більшої та кращої кількості робочих місць. МОП підтримується місцевою командою з 14 співробітників, які працюють задля покращення кількості та якості робочих місць, безпечних та інклюзивних умов праці для всіх.

На даний час МОП зосереджується на реформі державної служби зайнятості, наближенню до стандартів ЄС у галузі охорони та безпеки праці, розвитку підприємництва, обізнаності щодо ВІЛ / СНІДу, захисту материнства на робочих місцях та соціального діалогу. Щоб відобразити це багате та різноманітне портфоліо в рамках одногодинного ток-шоу, дискусія висвітлила насамперед роботу МОП з питань зайнятості та умов праці, яку модерував Андрій Куліков, відомий український телеведучий.

В рамках Global Live Tour українські партнери та бенефеціари надали свої пропозиції та виокремили пріоритети у роботі Міжнародної організації праці. Вони зазначили, що міцні партнерські стосунки є запорукою розвитку організації та досягненню її цілей.

Вітаємо Міжнародну організацію праці з ювілеєм!

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ