2-4 липня 2019 року Координаторка системи ООН в Україні та Координаторка з гуманітарних питань Оснат Лубрані відвідала третю міжнародну конференцію з питань реформ в Україні у Торонто.

Конференція об’єднала понад 800 партнерів України, зокрема міністрів закордонних справ, керівників міжнародних інституцій, парламентаріїв та представників громадянського суспільства для підтримки процесу реформ в Україні.

Координаторка системи ООН в Україні Оснат Лубрані наголосила на важливості ролі донорів у питанні реформ.

"ООН повністю підтримує реформи, які обговорюються на цій конференції. За допомогою донорів Агенції ООН за останні роки були потужними партнерами і учасниками цих реформ у сферах, що відносяться до їх компетенції", - зазначила координатор.

Оснат Лубрані наголосила, що особливу увагу варто зосередити на питаннях реформ у сфері децентралізації, сфер охорони здоров'я, освіти, охорони навколишнього середовища, енергетики та у питанні боротьби з корупцією в Україні.

Організація конференції з питань реформ в Україні у період між президентськими та парламентськими виборами – важливий крок для об’єднання партнерів та друзів України й проведення оцінки тих демократичних трансформацій та реформ, які відбуваються у країні від 2014 року.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ