1 січня 2020 року стартувала ініціатива ООН75 - найбільшої, всеосяжної розмови про роль глобальної співпраці у побудові кращого майбутнього для всіх. У рамках цієї ініціативи протягом 2020 року Організація об'єднаних Націй проводитиме діалоги у різних країнах світу.

Під час аналізу реального стану справ у світі, чотири інноваційні канали збору даних шляхом краудсорсинга створять перший у своєму роді пакет рішень для основних суспільних проблем.

Діалоги ООН75, разом із «однохвилинним опитуванням», яке може пройти кожен, опитуванням громадської думки у 50-ти країнах, а також аналізом ЗМІ та соціальних медіа в 70-ти країнах за допомогою штучного інтелекту, дозволять отримати переконливі дані для розробки національної та міжнародної стратегій та проведення дискусій.

Закликаючи до участі, Генеральний секретар зазначив: "Жодна країна, жодна громада не може вирішити складні проблеми нашого світу самостійно. Нам потрібно зібратися разом, не лише поговорити, але й послухати. Необхідно, щоб абсолютно всі долучились до розмови. Ми чекаємо ваші думки, ваші стратегії та ваші ідеї для того, щоб якнайкраще втілити у життя всі сподівання людей світу, яким ми повинні служити".

Прагнучи привернути до співпраці представників різних країн, секторів і поколінь, група ООН75 співпрацює з широким колом різних зацікавлених сторін, включаючи резидентів-координаторів Організації Об'єднаних Націй, для забезпечення різноманітного і глобального охоплення, а також для проведення діалогів в кожній країні світу.

Ініціатива «ООН75» покликана забезпечити більш глибоке розуміння очікувань, пов'язаних з міжнародним співробітництвом, в світлі нагальних загальносвітових проблем за допомогою проведення глобального заходу щодо вивчення думок, в рамках якого основна увага буде приділятися молоді та групам, які ще не беруть участі в роботі Організації Об'єднаних Націй.

Висловлені ідеї та погляди будуть представлені Генеральним секретарем світовим лідерам та вищим посадовцям ООН 21 вересня 2020 року на заході високого рівня, присвяченому 75-річчю організації.

Щоб проінформувати про діалоги та надихнути людей до них доєднуватись, ООН також співпрацює з Vox Creative, для створення відео, що міститиме 38 інтерв’ю з людьми з усього світу, які поділяться своїм досвідом та думками щодо важливих глобальних проблем. Відео буде випущено 6 січня , 2020 року.

Всі бажаючі доєднатись до розмови - особисто чи онлайн, можуть ознайомитись з інформацією через веб-сайт: www.un.org/UN75.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ