Цілі сталого розвитку - наше спільне бачення подолання бідності, порятунку планети та побудови мирного світу - набувають глобальних обертів.

Маючи лише 10 років у запасі, амбітних глобальних зусиль вистачить для того щоб виконати обіцянки до 2030 року, шляхом мобілізації урядів, громадянського суспільства, бізнесу та закликаючи кожну людину зробити глобальні Цілі своїми особистими цілями.

Десятиріччя дії для досягнення глобальних Цілей

Хоча й світ може здаватися складним, заплутаним, хаотичним та незрозумілим – ми бачимо прогрес - надзвичайна бідність та дитяча смертність падають, а доступ до енергії, освіти та гідної праці зростає. Однак, ми далекі від світу, якого хочемо.

Десятиріччя дій вимагає пришвидшити прийняття сталих рішень для найбільших проблем у світі - від бідності та гендерної нерівності - до зміни клімату, економічної нерівності та зменшення фінансового розриву.

Screen Shot 2020 01 23 at 16.26.41

Чому ми сповнені надією?

Продемонстрував нашу спільну можливість досягати неможливого. The spirit of human endeavor has demonstrated our shared ability to deliver the extraordinary. Порядок денний до 2030 року – наш спільний план по досягненню такого світу, який ми всі хочемо. Глобальні Цілі – наша найбільша надія – для людей, планети, процвітання, для миру та партнерства.

Пора досягнути Цілей сталого розвитку.

Screen Shot 2020 01 23 at 16.10.39

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ