Ані Лорак підтримала інформаційну кампанію ЮНІСЕФ із запобігання розповсюдження пташиного грипу 30 травня 2007 рік. Київ, Україна. Відома українська співачка Ані Лорак долучилась до нформаційної кампанії ЮНІСЕФ із запобігання розповсюдження пташиного грипу. Ані Лорак підтримала інформаційну кампанію ЮНІСЕФ із запобігання розповсюдження пташиного грипу 30 травня 2007 рік. Київ, Україна. Відома українська співачка Ані Лорак долучилась до нформаційної кампанії ЮНІСЕФ із запобігання розповсюдження пташиного грипу. Ані Лорак підтримала інформаційну кампанію ЮНІСЕФ із запобігання розповсюдження пташиного грипу

30 травня 2007 рік. Київ, Україна. У рамках кампанії із запобігання розповсюдження пташиного грипу ЮНІСЕФ випускає соціальний відео ролик за участі Ані Лорак, а також будуть розповсюджені плакати для дітей та молоді із зображеннями зірки.

«Я завжди рада прийти на допомогу якщо хтось її потребує, особливо, мені сподобалася ідея в цілому. Я отримала велике задоволення від зйомки та затоваришувала з дітками, що брали участь у зйомках. Діти були дуже талановиті та їх майстерність викликала дійсне захоплення: зйомки тривали весь день, а це чимале навантаження, але вони не виказували своєї втоми», - поділилася своїми враженнями Ані Лорак після зйомок ролику. «Щиро сподіваюсь, що це відео допоможе попередити загрозу пандемії пташиного грипу в Україні», - продовжила співачка.

Дитячий Фонд ООН розпочав інформаційну кампанію із запобігання розповсюдження пташиного грипу в Україні у травні 2006 року. Кампанія проходить у 8 областях країни та АР Крим і розрахована на широку аудиторію в тому числі і дітей.

Метою комунікаційної кампанії з пташиного грипу є попередження розповсюдження пандемії пташиного грипу в Україні, дотримання санітарних та ветеринарних норм серед домогосподарств та фермерів, запобігання розповсюдження вірусу серед дітей.

Пташиний грип є небезпечним захворюванням але Пандемія чи спалах передачі вірусу від людини до людини є значно серйознішою загрозою для життя людини із можливими мільйонними жертвами по всьому світу. Міжнародні спеціалісти впевнені, що пандемія настане, але не можуть сказати коли.

Незважаючи на те, що пташиний грип є загальновизнаною проблемою, більшість країн колишнього Радянського Союзу не готові до повномасштабної пандемії (передача від людини до людини). Сім з десяти осіб, що померли від вірусу H5N1, в нашому регіоні були діти, а отже донесення правильної інформації до родин є надзвичайно важливим.

Комунікаційна кампанія з запобігання поширення пташиного грипу проводиться ЮНІСЕФ у понад 140 країнах світу. Активну участь в ній беруть світові зірки та Посли Доброї Волі ООН, зокрема в Азіїї кампанію представляв Джекі Чан.

*****

Для додаткової інформації звертатися: Дмитро Коник, ЮНІСЕФ Україна, тел.: +38 050 357 87 58, e-mail:dkonyk@unicef.org, Анна Суходольська, ЮНІСЕФ Україна, тел,: +38 067 440 96 61, e-mail:asukhodolska@unicef.org

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ

Інформаційний бюлетень