Neal Walker 4 жовтня 2014 року пан Ніл Вокер почав працювати на посаді Координатора системи ООН та Представника Програми розвитку ООН в Україні.

21 січня 2015 року Ніл Вокер був також призначений Координатором з гуманітарних питань в Україні.

«Організація Об'єднаних Націй в Україні є неупередженою організацією, яка спрямовує свої знання, оперативний та технічний досвід на допомогу українському урядові як у вирішенні складних проблем на Сході, так і в підтримці процесів реформування, що відбуваються в Україні. Усі установи ООН в Україні об`єднані спільними баченням і метою – допомогти Уряду краще задовольняти потреби усіх громадян, сьогодні і в майбутньому», − зазначив пан Вокер, представляючи свої вірчі грамоти у Міністерстві закордонних справ.

Пан Вокер має 24-річний досвід роботи на посадах вищого рівня в Організації Об’єднаних Націй. До свого нового призначення в Україну він працював Координатором та Постійним представником ООН в Бангладеш (2011−2014) і Киргизстані (2006−2011). Пан Вокер обіймав інші посади як у ПР ООН, так і в Організації американських держав. Пан Вокер має ступінь в галузі політичних наук та ступінь магістра суспільних наук та міжнародних відносин Університету Пітсбурга (США).

Система ООН в Україні об’єднує 18 фондів, програм і спеціалізованих агентств: МФК, МОП, МВФ, МОМ, ЮНЕЙДС, ПР ООН, ЮНІСЕФ, ФН ООН, УВКБ ООН, УКГП ООН, УНЗ ООН, В ООН, ООН−Жінки, ВПП, ВООЗ, Світовий банк, ЮНОПС. Кожна з них працює відповідно до конкретного мандату, забезпечуючи виконання узгоджених і стратегічних завдань, зокрема надає технічну підтримку у сфері людського розвитку та гуманітарну допомогу нужденним, керуючись при цьому принципами поваги та втілення прав людини.

***

Контакти:

Ніл Вокер, Координатор системи ООН в Україні, Гуманітарний координатор
Україна, 01021 Київ,
Кловський узвіз, 1
Teл.: + 380 44 253 9363
Факс: + 380 44 253 2607
E-mail.: registry@un.org.ua

Brochure Cover

 

SDGs